Mobilní telefony nejen pro seniory

Abychom pomohli seniorům se vstupem do mobilního světa, připravili jsme speciální mobilní telefony ALIGATOR.

ČÍM JSOU VYJIMEČNÉ MOBILNÍ TELEFONY ALIGATOR?

Je mnoho situací, bez kterých si dnes již nedokážeme představit, že bychom neměli k dispozici mobilní telefon. Používáme mobilní telefony k práci i zábavě, ke spojení s rodinou i přáteli. Občas jsou nám velmi nápomocné i při řešení problémů. Například když se ocitneme uprostřed noci sami s porouchaným automobilem. Dalo by se říct, že si bez nich běžný život již nedokážeme představit a mobil má dnes každý. Možná až na jednu výjimku. Starší lidé, kteří ač by mobilní telefon používali rádi, mají často odůvodněné problémy s přístroji vybavenými množstvím funkcí, ztrácejí se v nepřehledných menu a nastavení, o které nestojí, ale telefony jsou jimi napěchované už i v nejnižší cenové relaci.


Velkým problémem bývají také malé displeje plné různých položek, nekontrastní zobrazení a v neposlední řadě malé číslice a písmena. Jak ukazuje dlouhodobé sledování zájmů seniorů, většina chce používat mobilní telefony k účelu, který znají - tedy k telefonování, pohodlně a spolehlivě, bez obav z toho, že se náhodou připojí na internet nebo omylem použijí jinou placenou službu.


Abychom pomohli seniorům se vstupem do mobilního světa, připravili jsme speciální mobilní telefony ALIGATOR, které vynikají svou praktičností a vzhledově přitom rozhodně nezaostávají. Řekli jsme si, že telefon pro seniory musí být přítelem, osobním asistentem i záchranou v případě nouze. Měl by mít pevnou konstrukci, aby vydržel pád na zem. Velká tlačítka, pro snadné ovládání i s hůře citlivými prsty. Nesmí samozřejmě chybět velké číslice a písmena na dobře čitelném displeji. Zamykání klávesnice i ovládání hlasitosti musí být jednoduché, tak jak to jen jde.


Důležitou funkcí, která nesmí chybět, je SOS tlačítko a nastavení rychlých voleb jednotlivým klávesám. To vše musí být snadno pochopitelné a intuitivní. Značce ALIGATOR se podařilo tyto požadavky skloubit a vznikl první model seniorského telefonu ALIGATOR A300 Senior, který se stal ihned prodejním hitem a dodnes jej mnoho seniorů používá. Značka ALIGATOR ale neusnula na vavřínech a nyní má ve své nabídce rozsáhlé portfolio od nejjednodušších seniorských telefonů se základními funkcemi až po modely určené pro aktivní seniory či dokonce děti.


Děkujeme Vám za zájem o výrobky značky ALIGATOR a přejeme Vám mnoho příjemných zážitků s nimi.

Váš team / ALIGATOR

ADART COMPUTERS s.r.o. Čimická 717/34, 182 00 Praha 8 IČ: 25074547, DIČ: CZ25074547 Zapsaná v OR, sp. zn.: C47307 u rejstříkového soudu v Praze