Nosnost až 120kg
a přitom tak lehká

Vezměte ji všude s sebou

Promyšlená konstrukce využívající leteckých slitin hliníku umožnila zvýšit nosnost až na 120 kg, při zachování velmi nízké váhy – pouhých 13,9kg.Nakupte jakýkoli výrobek značky ALIGATOR v hodnotě nejméně 200 Kč (včetně DPH) na prodejně Elektro v Globus - Trmice.Vyplňte slosovací lístek (kupon), který automaticky obdržíte společně s účtenkou při nákupu jakéhokoli výrobku značky Aligator v maloobchodní ceně vyšší jak 200 Kč (včetně DPH). Na slosovacím lístku nezapomeňte vyplnit všechny údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail a Váš podpis.Vyplněný soutěžní lístek (kupon) vložte do losovacího pouzdra a vhoďte do průhledného boxu. Údaje na lístku musí být vyplněny všechny, jinak je slosovací kupon neplatný. V případě, že si nebudete jisti jak lístek vyplnit a vložit do losovacího pouzdra, obraťte se na prodavače oddělelní Elektra
prodejny Globus-Trmice, kteří Vám rádi poradí a pomohou.Po vylosování bude výherní lístek zveřejněn na webových stránkách prodejny Globus-Trmice (https://www.globus.cz/trmice.html) a na webových stránkách společnosti Adart Computers (www.aligator/kolosoutez.cz).Výherce se může sám přihlásit o cenu telefonicky nebo emailem na zde uvedených kontaktech. Zároveň bude kontaktován pořadatelem soutěže e-mailem či telefonicky nejpozději do 7 dnů od vylosování výherního kuponu. Pokud se pořadateli nepodaří vítěze soutěže zastihnout do 10 dnů po ukončení soutěže (do 10. září 2021), přičemž se pořadatel zavazuje kontaktovat vítěze alespoň 5 × prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, bude losován náhradní výherce.Zde si můžete stáhnout kompletní pravidla soutěže
Soutěž bude probíhat v termínu od 29. července do 29. srpna 2021 na prodejně Globus - Trmice v oddělení Elektro.Partnerem soutěže je prodejna Globus-Trmice v Ústí nad Labem

Losování výherce
probělo v úterý
10. srpna 2021


Výhercem se stala:

paní Gergana G.


Pro předání výhry nás můžete kontaktovat
na níže uvedených kontaktech.Losování výherce
proběhlo v úterý
17. srpna 2021


Výhercem se stal:

pan František K.


Pro předání výhry nás můžete kontaktovat
na níže uvedených kontaktech.Losování výherce
proběhlo v úterý
24. srpna 2021


Výhercem se stala:

paní Romana H.


Pro předání výhry nás můžete kontaktovat
na níže uvedených kontaktech.Losování výherce
proběhlo v úterý
30. srpna 2021


Výhercem se stal:

pan Libor D.


Pro předání výhry nás můžete kontaktovat
na níže uvedených kontaktech.Jak často probíhá losování?


Losování probíhá v termínu od 10. do 31. srpna 2021 každý týden v úterý a je losován vždy jeden výherce týdenní výhry. Celkem se losují čtyři výhry.

Je omezen počet losovacích lístků?


Počet slosovacích lístků na jednoho soutěžícího není omezen a soutěže se lze zúčastnit opakovaně.

Kolikrát se mohu losování zúčastnit?


Losovací lístky v každém losovacím týdnu nejsou nijak omezeny. Po vylosování výherce týdenních vedlejších cen se tyto výherní losy vracejí do losovacího boxu a budou zpětně zařazeny do slosování hlavní výhry.

Jak se dozvím, zda jsem vyhrál?


Po vylosování bude výherní lístek zveřejněn na webových stránkách prodejny Globus-Trmice a společnosti Adart Computers (www.aligator/kolosoutez.cz).

Jak si mohu výhru převzít?


Výherce se může sám přihlásit o cenu telefonicky nebo emailem na níže uvedených kontaktech. Zároveň bude kontaktován pořadatelem soutěže e-mailem či telefonicky nejpozději do 7 dnů od vylosování výherního kupónu. Pokud se pořadateli nepodaří vítěze soutěže zastihnout do 10 dnů po ukončení soutěže (do 10. září 2021), bude losován náhradní výherce.

Na koho se mohu obrátit?


Výherce může kontaktovat pořadatele soutěže Adart Computers na tel. čísle 723 913 967 (Michal Čepelák), nebo e-malem: soutez@adart.cz.

Jak budou zpracovány mé údaje?


Osobní údaje nebudou vloženy do elektronických systémů pořadatele a partnera soutěže a nebudou využity pro jakékoli reklamní a marketingové aktivity pořadatele nebo partnera soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje bezpečným způsobem zlikvidovány.

V případě jakýchkoli dotazů
jsem Vám k dispozici


Michal Čepelák
Telefon: 723 913 967
nebo mi napište email:
soutez@adart.cz