Aligator

již více než dvě desetiletí s Vámi!

Mobilní telefony a příslušenství značky ALIGATOR si za desítky let existence značky vydobyly své pevné místo na trhu. Široká nabídka dnes obsahuje celé spektrum telefonů od nejmodernějších smartphonů až po jednoduché přístroje a speciální telefony. Již od roku 2009 je ALIGATOR průkopníkem telefonů určených pro seniory a zasloužil se o jejich rozšíření u nás. Dnes asi těžko najdeme zákazníka, který by seniorské telefony ALIGATOR neznal, vždyť od uvedení prvního telefonu pro seniory již uplynula řada let.

Péče a kvalita

pečlivost od návrhu až po výrobu

Výběru a výrobě našich výrobků věnujeme značnou péči, abychom byli schopni zaručit dobrou kvalitu. Naše výrobky se vyrábějí na zakázku dle našich instrukcí a zadání v prověřených továrnách v ČLR. Značné úsilí je věnováno celkové kontrole kvality zboží jak na výstupu, tak již v průběhu celého výrobního postupu. Striktní dodržování technologických postupů je důležité zejména u tak komplikovaných zařízení, jakými jsou mobilní telefony. Výhradním dovozcem značky ALIGATOR pro oblast Čech a Slovenska je společnost ADART COMPUTERS s.r.o. působící u nás od roku 1996. ADART COMPUTERS s.r.o. zajišťuje vývoj, distribuci, servis a technickou podporu zboží značky ALIGATOR pro všechny segmenty zákazníků.

Produkty Aligator

široká nabídka se stále vyvíjí

Zatímco první model A300 připomínal spíše kalkulačku, dnešní modely respektují současné ergonomické a designové trendy a nabízejí elegantní tvary a designové prvky tak, aby naši zákazníci mohli jít s dobou nezávisle na jejich věku. Ucelenou nabídku doplňuje kvalitní značkové neoriginální příslušenství ALIGATOR accessories k mobilním telefonům prakticky všech značek na trhu – z nabídky několika tisíc položek si jistě vyberou všichni zákazníci nezávisle na tom, jaký telefon vlastní.