Mobilní telefony nejen pro seniory

Mobilní telefony ALIGATOR
15 let existence značky na trhu.

ALIGATOR nabízí šíroký výběr telefonních přístrojů, nejen pro práci ale i zábavu. Výběru a výrobě našich výrobků věnujeme značnou péči, abychom byli schopni zaručit dobrou kvalitu.

ALIGATOR – již více než 15 let s Vámi!


Mobilní telefony a příslušenství značky ALIGATOR si za 15 let existence značky vydobyly své pevné místo na trhu. Široká nabídka dnes obsahuje celé spektrum telefonů od nejmodernějších smartphonů až po jednoduché přístroje a speciální telefony. Již od roku 2009 je ALIGATOR průkopníkem telefonů určených pro seniory a zasloužil se o jejich rozšíření u nás. Dnes asi těžko najdeme zákazníka, který by seniorské telefony ALIGATOR neznal, vždyť od uvedení prvního telefonu pro seniory již uplynula řada let.


Zatímco první model A300 připomínal spíše kalkulačku, dnešní modely respektují současné ergonomické a designové trendy a nabízejí elegantní tvary a designové prvky tak, aby naši zákazníci mohli jít s dobou nezávisle na jejich věku.Ucelenou nabídku doplňuje kvalitní značkové neoriginální příslušenství ALIGATOR accessories k mobilním telefonům prakticky všech značek na trhu – z nabídky několika tisíc položek si jistě vyberou všichni zákazníci nezávisle na tom, jaký telefon vlastní.


Výběru a výrobě našich výrobků věnujeme značnou péči, abychom byli schopni zaručit dobrou kvalitu. Naše výrobky se vyrábějí na zakázku dle našich instrukcí a zadání v prověřených továrnách v ČLR. Značné úsilí je věnováno celkové kontrole kvality zboží jak na výstupu, tak již v průběhu celého výrobního postupu. Striktní dodržování technologických postupů je důležité zejména u tak komplikovaných zařízení, jakými jsou mobilní telefony. Výhradním dovozcem značky ALIGATOR pro oblast Čech a Slovenska je společnost ADART COMPUTERS s.r.o. působící u nás od roku 1996. ADART COMPUTERS s.r.o. zajišťuje vývoj, distribuci, servis a technickou podporu zboží značky ALIGATOR pro všechny segmenty zákazníků.


A čím jsou mobilní telefony ALIGATOR vyjimečné? Přečtěte si.


ADART COMPUTERS s.r.o. Čimická 717/34, 182 00 Praha 8 IČ: 25074547, DIČ: CZ25074547 Zapsaná v OR, sp. zn.: C47307 u rejstříkového soudu v Praze